Změnit barvu stylu:

Dnes je středa 17. srpna 2022
a svátek má Petra


Naše složky

Cvičení rodičů s dětmi

  • Scházíme se v pondělí od 16 do 17 hodin - , od 17 do 18 hodin - věk dítěte není důležitý, hodiny nejsou věkově limitovány
  • Cvičitelé: Zuzka Veselá

Cena za pololetí činí 300Kč, nutno zaplatit při zápisu. Počet míst je omezen. Hodinu cvičení rodičů a dětí navštěvují dvojice dítě + tatínek, dítě + maminka a výjimkou není ani babička nebo dědeček s dítětem.

Hodina od 16 do 17 začíná hrou s plyšovou hračkou, padákem nebo míčem. Pokračujeme rozcvičkou s hudbou, při které je možno sledovat pěkné opičení některých mrňousků, pro které vůbec není problém stát na místě a "opičit se".

Krátké odtržení dětí, které si jdou zazpívat a poslechnout si pohádku s Kašpárkem, je důkazem toho, že bez rodičů a babiček vydrží jen opravdu krátkou dobu (tak 2 až 5minut). Stejně po očku sledují, kde Ti dospěláci jsou. Ti zatím rozestaví po celé tělocvičně oblíbené stanoviště – prolézačku, houpačku z kruhů, branky na hokej, hrazdu a jiné legrácky. Po té si děti najdou rodiče a každý si dělá, co chce. Aspoň to tak vypadá. Někteří stráví celých 20 minut na gumovém skákacím slonovi a to je potom "zlatý dospělák", který na to má nervy.

Ke konci hodiny, v uklidňovací části si opakujeme pár známých a neznámých básniček a písniček, pozdrav a "AHOJ".Druhá dodina od 17 do 18 je v obráceném pořadí, takže děti začínají na stanovištích a cvičí s rodiči. Děti dostávají (teda jen Ti hodní) obrázek, když je dobrý den tak i kokino.

Ještě si zakřičíme Dobrý den, dobrý den, sejdeme se za týden AHÓJ a hurá domů. Zase za týden!!!

Fotogalerie
Zpět na úvodní stránku

Schema


Hodnocení stromu